HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

DOA Ailesi olarak, büyük bir özenle geliştirdiğimiz, eviniz temizliğiyle gurur duymanızı sağlayacak ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Temizliğin sadece nasıl yapıldığıyla değil neden yapıldığıyla da ilgilenerek tüm iş süreçlerimizi bu amaç doğrultusunda yönetiyoruz. Çünkü her bireyin tertemiz bir evde yaşama hakkı olduğuna inanıyoruz.

Aile kavramının vazgeçilmez temel taşı olan evlerinizin temizliğini, pratik ve yenilikçi ürünlerimizle kolaylaştırarak kendinize ve sevdiklerinize daha çok zaman ayırmanızı amaç edindik.

Evinizin yüzeylerinde karşılaşabileceğiniz tüm sorunları hem çözmek hem de ortaya ışıl ışıl sonuçlar çıkarmayı hedefliyoruz. Özenle geliştirdiğimiz parfümlerden oluşan ve her yerin mis gibi kokmasını sağlayan ürünlerimizle evinizde çok daha keyifli vakit geçireceksiniz.
 
Temizlik ve ev bakım ürünleri kategorisinde yenilikçi kimliğimiz ile ihtiyaçlarınızı belirlerken, değişen dünyanın gerçeklerini her daim göz önünde bulunduruyoruz. Mutlu ve temiz evler yaratma tutkumuzdan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğiz.
 
Temizlik, sevgi ve özen Doa’mızda var.

 

Yukarı Çık